Oferta nr1
Neo EJ  XL + Szuflada + Small Bussines + Datalogic QSL+PC

Cena zestawu 5299zł*

Kasa Posnet Neo EJ to wysokiej jakości i prosta w obsłudze kasa fiskalna z kopią elektroniczną paragonu. Przeznaczona jest do pracy w średniej wielkości placówkach handlowych.
Idealnie sprawdza się w warunkach intensywnej eksploatacji, jako urządzenie jednostanowiskowe, jak i pracujące w systemie.
+ szuflada
+oprogramowanie Small Bussines, przeznaczony jest do kompleksowej obsługi małych i średnich firm ze szczególnym uwzględnieniem firm handlowych posiadających urządzenia fiskalne.
+ Datalogic QSL, Laserowy, trwały, wodo i pyłoszczelny czytnik kodów kreskowych (norma IP42).
+PC

*cena netto

 Oferta nr2

Elzab Mera TE + Szuflada+ PC-Market POS+ Datalogic QSL+ OPTIMA TT-1500 + Win7

 

Cena sugerowana zestawu 7930zł*
Cena zestawu 7099zł*

 

Elzab Mera TE , wysokiej klasy szybka i wytrzymała drukarka fiskalna z popularnymi protokołami do programów sprzedaży, mechanizmem drukującym wyposażonym w obcinacz, funkcją prostego zakładania papieru easy load oraz długą 80-cio metrową rolką papieru. Realizuje zapis kopii paragonu na elektronicznych nośnikach danych. Kompaktowa obudowa i złącza wyprowadzone od spodu obudowy zapewniają estetykę instalacji i pewność połączeń. Idealna do punktów o dużym natężeniu ruchu. 
+szuflada
+ PC-POS jest prostym i funkcjonalnym programem kasowym typu POS przeznaczonym dla stanowiska komputerowego z monitorem, drukarką fiskalną, czytnikiem kodów kreskowych, wagą oraz dowolną klawiaturą (PC lub programowalną)
+ Datalogic QSL, Laserowy, trwały, wodo i pyłoszczelny czytnik kodów kreskowych (norma IP42)
15” ekran dotykowy,funkcje dotykowe urządzenia realizowane są w technologii rezystancyjnej.
+system operacyjny Windows 7 

 

*cena netto

 Oferta nr3

Terminal Fiskalny HD847 + Monitor ELO 1717 + Kasetka Flip-Top + PC-Market POS + Wago-Skaner Saturn 2H

Cena sugerowna zestawu 11076zł*

 Cena zestawu 9899zł*

Terminal Fiskalny HD847 , uniwersalny terminal kasowy łączący w sobie najwyższy model drukarki fiskalnej Posnet Thermal HD oraz komputer PC oparty na podzespołach Intel - zamknięte w jednym urządzeniu.
Podstawowe atuty terminala fiskalnego to małe gabaryty, łatwość instalacji, swoboda konfiguracji i wybór mocy obliczeniowej.
+ Monitor ELO 1717 , jeden z dwóch bliźniaczych modeli monitorów dotykowych Elo (1517L/1717L). Urządzenie wyposażone jest w wyświetlacz 17" o klasycznych proporcjach obrazu (5:4)
+Kasetka Flip-Top
+ PC-POS jest prostym i funkcjonalnym programem kasowym typu POS przeznaczonym dla stanowiska komputerowego z monitorem, drukarką fiskalną, czytnikiem kodów kreskowych, wagą oraz dowolną klawiaturą (PC lub programowalną)
+ Wago-skaner Saturn H, czyli waga Saturn 2 zintegrowana ze skanerem MS7625 Horizon łączy w jednej obudowie funkcje wagi i czytnika kodów kreskowych. Dzięki temu poprawia się komfort i szybkość pracy kasjera, ponieważ operacja ważenia i skanowania odbywa się w tym samym miejscu. Niewielkie rozmiary i atrakcyjna cena to cechy urządzenia tworzącego idealne wyposażenie stanowiska sprzedaży w sklepie dowolnej wielkości. 

*cena netto

Kup teraz przez OLX.pl