System kasowy iPOS

Jest to terminal płatniczy i drukarka fiskalna w jednym.

Nie potrzebujesz już kasy fiskalnej!

 

Kasoterminal iPOS duet

W kasoterminalu zintegrowaliśmy wszystko, czego potrzebujesz na stanowisku kasowym. Jest tu drukarka fiskalna, dzięki której spełnisz wymóg rejestracji sprzedaży na urządzeniu fiskalnym. Jest terminal płatniczy, który pozwoli Ci akceptować płatności bezgotówkowe bez konieczności dzierżawy sprzętu i podpisywania długoterminowej umowy. Jest klawiatura i ekran dotykowy, które pozwolą na sprawną rejestrację sprzedaży. Wszystko zintegrowane i bardzo proste w obsłudze. Zamiast obsługiwać trzy urządzenia, obsługujesz jedno.

 

Dla kogo jest iPOS?

Idealny dla Ciebie, jeśli prowadzisz sprzedaż detaliczną i musisz ją rejestrować na urządzeniu fiskalnym. Jesteś właścicielem małego lub średniego sklepu i nie przekraczasz 20 tys towarów. Sprzedajesz towary lub usługi i zależy Ci na akceptacji płatności bezgotówkowych. Prowadzisz biznes sezonowy i nie chcesz płacić za usługi poza sezonem. Masz dużo na głowie i chcesz wiedzieć co dzieje się w twoich sklepach będąc w dowolnym miejscu na świecie.

 

Ile to kosztuje? 

 

Jeśli w sklepie nie masz dostępu do internetu, terminal będzie łączył się przez sieć komórkową bez ponoszenia dodatkowych opłat.

 

Jeśli w sklepie masz dostęp do internetu możesz podłączyć terminal do swojej sieci.