their explanation sexbellross.webpage musicfranckmuller.Hot Sales replica watch.his explanation best replica watch site 2022.fashion replica watch.To get more information about quality replica watch.check this site out swiss watches replica.see here https://www.replicaenespanol.com/.

OLO.net

Gastro POS

Szukasz usprawnień w swojej restauracji? Postaw na Gastro POS.

Gastro POS - to program do prowadzenia szybkiej i intuicyjnej sprzedaży poprzez ekran dotykowy. Ułatwia pracę kelnerów i szkolenie nowych pracowników. Sprawdza się zarówno w pojedynczym lokalu, jak i sieci gastronomicznej.


FUNKCJONALNOŚCI GASTRO POS

EKRAN LOGOWANIA

 • Logowanie pinem, kartą lub odciskiem palca
 • Sprawne przełączanie między kontami

EKRAN STARTOWY

 • Dostosowanie ekranu do potrzeb lokalu
 • Intuicyjny interfejs

TWORZENIE WŁASNYCH KOMPOZYCJI

 • Łatwa modyfikacja potraw
 • Tworzenie komentarzy do potraw

OPERACJE NA RACHUNKU

 • Definiowanie dowolnych rabatów
 • Korekta przed i po zamówieniu
 • Możliwość zastosowania różnych poziomów cenowych

PROMOCJE

 • Obsługa promocji z różnymi zależnościami

LIMITY SPRZEDAŻY

 • Możliwość definiowania ilości danego artykułu jaką można sprzedać

Wydajna praca

Współpraca systemu Gastro POS z innymi programami rodziny Gastro usprawni pracę każdego lokalu. Od teraz zarządzaj magazynami (Gastro SZEF), twórz analizy realnych zysków lokalu (Gastro Finanse), korzystaj z nowoczesnego narzędzia internetowego pozwalającego dokonywać zamówień przez internet, obsługiwać call center a nawet prowadzić controlling sieci lokali (mojeGASTRO). Możliwości oferowane przez Gastro poprawią jakość usług, a efektywne zarządzanie zwiększy zyski lokalu.

Bezpieczeństwo i intuicyjna obsługa

Platforma to wiele usprawnień w funkcjonowaniu lokalu gastronomicznego. Logowanie się pracownika do programu poprzez wprowadzenie unikalnego kodu, odcisku palca lub za pomocą karty magnetycznej pozwala na pełny monitoring zarówno czasu pracy, jak i generowanej sprzedaży. Widok opcji można ograniczyć tak, aby był on dopasowany do uprawnień konkretnej osoby, np. kelner widzi tylko sprzedaż, menadżer wystawione faktury. Gastro POS pozwala zniwelować straty lokalu oraz zwiększyć zyski.

Pełna obsługa zamówień na wynos

Zamówienia na wynos stają się coraz popularniejsze. Jest to duża wygoda dla klientów, zwłaszcza dzięki coraz większej liczbie dostępnych możliwości składania zamówień – połączenia telefoniczne, strony internetowe i zewnętrzne portale lub aplikacje mobilne. Zauważyliśmy, że restauratorzy widzą dużą szansę w rozwoju tego trendu i poszukują rozwiązań, które usprawnią proces zamawiania. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom eksperci Gastro skupili się na aplikacjach, które zwiększą efektywność kierowców i przyczynią się pośrednio do zwiększenia zysków restauracji.

Gastro POS dzięki pełnej integracji z moduł dostaw Delivery i aplikacji dla kierowców Delivero pozwoli Ci przyspieszyć realizację zamówień na wynos nawet o 30%!


ZALETY GASTRO POS

obsługa przez ekran dotykowy

dostosowanie ekranu do indywidualnych potrzeb

kontrola rachunków i zamówień

przejrzysty ekran bonowania

graficzna prezentacja sali

rozliczenia kelnera w dowolnym momencie

rejestracja czasu pracy

łatwość modyfikowania potraw

współpraca z kuchnią

elastyczne kształtowanie cen

kontrola definiowalnych rabatów

współpraca z systemami hotelowymi i urządzeniami specjalistycznymi

Opinie klientów

User
 

W czym możemy pomóc ?

Skontaktuj się z nami już teraz!

biuro@olo.net.pl

Ta strona używa plików cookies w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka prywatności    Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ