their explanation sexbellross.webpage musicfranckmuller.Hot Sales replica watch.his explanation best replica watch site 2022.fashion replica watch.To get more information about quality replica watch.check this site out swiss watches replica.see here https://www.replicaenespanol.com/.

OLO.net

Panele fotowoltaiczne

Panele fotowoltaiczne

Jinko Solar Cheetah

Moduły o mocy 410 W i wydajności 20,38 proc. zostały objęte 12-letnią gwarancją producenta. Panele fotowoltaiczne Jinko Cheetah charakteryzują się wysoką mocą przy zachowaniu ekonomiki działania. Moc modułów na poziomie 410 W maksymalizuje wydajność systemu i zapewnia zwiększone wytwarzanie energii – co przekłada się na szybki zwrot z inwestycji. Atrakcyjna cena paneli fotowoltaicznych Jinko wraz z ich ponadprzeciętną efektywnością sprawiają, że to doskonały wybór dla inwestorów, dla których ważne są dobre moduły do fotowoltaiki w wyjątkowo korzystnej cenie.

Katalog produktów:

 
 

CanadianSolar HiDM

Dzięki innowacyjnemu modułowi gontowemu firmy Canadian Solar i technologii ogniw Mono-PERC możemy teraz oferować moduły o małej gęstości do 335 W. HiDM z ulepszoną estetyką i konstrukcją modułów z certyfikatem IP jest idealnym rozwiązaniem dla domowych instalacji dachowych. Dzięki maksymalizacji obszaru pochłaniania światła i usuwaniu utraty rezystancji taśmy wydajność modułu może osiągnąć nawet 20,16%.

Katalog produktów:

 

JA Solar JAM60S

Te moduły firmy JA Solar ze 120 monokrystalicznymi ogniwami połówkowymi są wyposażone w innowacyjną technologię PERC. To moduły typu szkło-folia z jasną, anodowaną ramą, białą folią i złączem QC4, z pasywną warstwą z tyłu, lokalnymi polami BSF i pięcioma szynami zbiorczymi. Moduły JAM60S zapewniają dużą moc przy niskim współczynniku temperaturowym, który korzystnie wpływa na uzysk przy wyższych temperaturach modułu. Urządzenia wytrzymują maksymalny nacisk wynoszący 5400 Pa z przodu i 2400 Pa z tyłu. Przy 12-letniej gwarancji na produkt firma JA Solar zapewnia dodatnią tolerancję mocy na poziomie 0–5 Wp. Producent udziela również 25-letniej liniowej gwarancji mocy przewidującej spadek mocy z roku na rok o 0,65%.

LONGi Solar LR4

LONGi Solar jest wiodącym producentem wysokiej sprawności modułów fotowoltaicznych. Producent od ponad 18 lat skupia się na technologii monokrystalicznej co uczyniło go największym dostawcą monokrystalicznych ogniw krzemowych.

Zalety modułu:

  • wysoka sprawność modułu - 19,6%
  • technologia mono PERC
  • zwiększony uzysk energii przy niskim natężeniu promieniowania
  • kompletna certyfikacja produktu i procesu produkcji

Katalog produktów:

 
 

Opinie klientów

User
 

W czym możemy pomóc ?

Skontaktuj się z nami już teraz!

biuro@olo.net.pl

Ta strona używa plików cookies w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka prywatności    Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ